İade ve Geri Ödeme Politikamız

İade Politikamız

Web sitemizden satın aldığınız ürünleri teslim aldıktan sonra 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Teslim edilmek tarihi bu sürenin başlangıcı olarak kabul edilecektir.

Şu koşullar tüm ürünler için geçerlidir: Ancak gönderildikleri durumda ve orijinal etiketlerine sahip oldukları takdirde iade edilmeleri koşuluyla kabul edilir. Hediye Kartları iade edilemez. Bazı ürünler sadece açılmamış, orijinal ambalajında ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir. Bu ürünler aşağıda listelenmiştir;

  • Külotlar
  • Boxer Külotlar
  • Slip Külotlar
  • Mayolar

Gerekli koşullar yerine getirilmeden geri gönderilen, giyilmiş veya yıkanmış ürünler kabul edilmeyecektir. Ürünler yoğun kullanım dolayısıyla bozulduysa, bunları size geri göndermemiz söz konusu olabilir. İadelerinizi sistemde okuturken hata olmaması için ürünlerin iade etiketiyle eşleşmesi gerekir. Farklı siparişlerden çeşitli ürünler sipariş etmek istiyorsanız, lütfen bunları ayrı olarak paketlediğinizden emin olun.

Ürünü Nasıl İade Edebilirsiniz?

Bir sipariş (veya bir kısmı) kutuda bulunan faturası ile geri gönderilebilir. Ürünlerin orijinal kutusunda olması ve faturasının da gönderilmesi önemlidir.

Paketin Sendeo Kargo ile ……………….. anlaşma kodu ile tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaşana kadar iade sorumluluğu müşteriye aittir. İade işlemi tamamlandığında bir e-posta bildirimi gönderilir. Para iadesi, bankanıza bağlı olarak 15 güne kadar tarafınızca firmamıza iletilecek olan IBAN numarasına Havale/EFT yoluyla gönderilecektir.

Geri Ödeme Politikamız

Bir para iadesinin hesabınıza yansıması, paketinizin depomuza gönderilmesinden sonra yaklaşık 15 iş günü sürebilir. Bu sürenin sonunda iade hala hesabınızda görünmüyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin! Yetkili temsilcimiz sonraki işlemler konusunda size yardımcı olacaktır.

Shopping Cart
Scroll to Top