Hakkımızda

New Benedict 2021 yılının sonunda kurulmuş yeni ve heyecanlı bir şirkettir.

Firmamız kurulduğu an itibariyle teknolojiyi aktif kullanan, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızla cevap veren ve yenilikçi estetik ürünleriyle trendleri müşterileriyle buluşturan bir anlayış benimsemiştir. 

Vizyonumuz

İnsan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan, yüksek kalite kumaş ve aksesuarlar kullanarak müşterilerimizin memnuniyeti ve uzun süre sağlıklı kullanımına imkan sağlayacak ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Üretimden satın almaya, kargo sürecinden iade sürecine kadar her an iletişimde kalarak hizmet kalitemizi maksimize etmek başlıca hedefimizdir.
Sizlerin en hızlı şekilde tarafımızdan hizmet alabilmesi, ürünlerimizi en yüksek verimlilikte keyifle kullanması bizlerin kalite ve başarı kıstaslarına karşılık gelmektedir. 

Dilediğiniz her an e-posta adresimiz üzerinden, sitemizde belirtilen gün ve saat aralığında telefon numaralarımızdan ve yine dilediğiniz her an sitemiz üzerinde bulunan iletişim formundan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sizlere dönüş yaparak sorularınıza ve taleplerinize en etkili çözümü bulmaya gayret göstereceğimizden emin olabilirsiniz. 

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarında New Benedict markasını iç giyim sektöründe öne çıkaracak ürün ve hizmetlerimizle sizler için buradayız

Görüş, öneri ve şikayetleriniz bizler için çok kıymetlidir. Lütfen yukarıda da belirttiğimiz iletişim kanallarından bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin. Keyifli alışverişler dileriz!
new benedict
2023
Shopping Cart
Scroll to Top